Визначились переможці районних сільських спортивних ігор Козятинщини з настільного тенісу та кульової стрільби

В останній день березня відбулись районні сільські спортивні ігри Козятинщини з настільного тенісу та кульової стрільби. 
9 територіальних громад, а саме: Білопілля, Бродецького, Глуховець, Кордишівки, Махнівки, Пиковця, Пляхови, Сестринівки та Сокільця, взяли участь у змаганнях, які проводились на спортивній базі Козятинського училища залізничного транспорту. 
В особистій першості з кульової стрільби серед жінок перемогла Харахондя Ольга з Бродецького, на другому місці Говійко Жанна (Білопілля) і на третьому Гайдучок Людмила із Сестринівки. Золоту медаль серед чоловіків виборов Шостаківський Віталій (Бродецьке), срібну - Погребняк Ігор (Махнівка) і бронзову Шостаківський Олексій (Бродецьке). 
У командній першості головний трофей змагань дістався Бродецькій територіальній громаді, срібними призерами стали стрільці Махнівки, бронзовими - Сестринівки.
Наймайстернішими у змаганнях з настільного тенісу знову стали сестринівчани, друге місце у білопільських тенісистів, третє - Кордишівка. Перемоги в особистій першості здобули Поберій Іван, Демчук Дмитро та Кузнець Олена (усі - Сестринівка). Друга сходинка п'єдесталу у Рижука Сергія, Якимчука Олександра та Говійко Жанни ( усі-Білопілля), третє місце у Гайдучка Олександра та Дрижука Володимира (Кордишівка).

                                                   

                                                        

                                                        

                                                        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація