Відбулись районні урочистості з нагоди Всесвітнього Дня медичних сестер

12 травня, починаючи з 1997 року, в Україні за ініціативою Міністерства охорони здоров’я святкують Всесвітній день медсестри. День вибраний не випадково — це дата народження Флоренс Найнтінгейл, яка організувала першу службу сестер милосердя під час Кримської війни.

Ця професія – символ милосердя і доброти. Адже серйозна місія медичної сестри під силу лише найгуманнішим і найтерплячішим з людей. Саме медсестри піклуються про пацієнта вдень і вночі, переживають з ним усі труднощі та допомагають одужати.

Напередодні свята в  актовій залі Центральної районної лікарні відбулись міськрайонні урочистості. Цього дня найтепліші слова вітань звучали для тих, хто надає професійну медичну допомогу незалежно від погодних умов, дня тижня і часу доби, хто щоденнопроявляєсвоє сердечне  співчуття і теплу турботу в догляді за хворими людьми. 

З вітальним словом до присутніх у залі звернувся голова районної ради Віктор Слободянюк:

- Саме на вас, дорогі медсестри, покладають надію не тільки хворі, але й лікарі, з якими ви працюєте, на ваших плечах лежить максимальна робота і турбота. Ви вмієте добрим словом підтримати як хворого, так і лікаря, для якого ви надійний помічник. Саме ви здійснюєте господарську діяльність, щоб у медичних закладах було чисто, затишно та комфортно. Ваші дбайливі  руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. Я щиро вітаю вас зі святом, бажаю здійснення мрій, нехай життя ваше буде наповнене добром. Дякую вам за готовність при­йти на допомогу!

З нагоди професійного свята урочисті слова вітань звучали від головного лікаря КП «Козятинська районна лікарня» Олександра Кравчука, керівника апарату райдержадміністрації Юрія Студоляка, в.о. головного лікаря Козятинського РМЦ ПМСД Валентини Лобченко, заступника голови Козятинської територіальної профспілки Південно-західної залізниці Дмитра Живчика, голови профспілки Козятинської ЦРЛ Надії Станіславчук.

Долучився до святкування та щирого вітання і народний депутат України Петро Юрчишин, від імені якого його помічник – головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук передав Подяки від парламентаря та слова найщирішої дяки за надання високоякісної медичної допомоги, відданість справі, милосердя, професіоналізм, особистий внесок у розвиток охорони здоров’я Козятинщини та з нагоди Всесвітнього дня медичної сестри.

За сумлінну багаторічну працю,високий професіоналізм та з нагоди професійного свята медичних сестер відзначено Грамотами Козятинської районної ради, районної державної адміністрації, Грамотами адміністрації та профспілкового комітету КП «Козятинська ЦРЛ», квітами, грошовими винагородами.

Чудові музичні вітання подарували присутнім аматори сцени Козятинського району.

                                                                

                                    

                                    

                                    

                                    

                                    

                                    

                                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація