Районні заходи до Дня Державного Прапора України

Щороку напередодні Дня Незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь - Державний Прапор України, який є символом наших здобутків і перемог, свободи і незалежності, слави і відродження України, святинею нашої державності, уособленням нашого незламного національного духу.

22 серпня на центральній площі ім. Героїв Майдану м. Козятина біля приміщення райдержадміністрації відбулося урочисте підняття Державного Прапору України за участю голови районної ради Віктора Слободянюка, заступника голови Анатолія Задорожнюка, голови РДА Олега Оркуші, міського голови Олександра Пузиря. Також були присутні керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації і міської ради, районних та міських служб, громадськість міста та району.

Церемонія розпочалась урочистим виконанням Гімну, під час якого був піднятий Державний Прапор України. Після цього хвилиною мовчання вшанували загиблих співвітчизників.

Очільники міста та району виступили з вітальними словами.

- День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, а сьогодні – трагічний шлях. Він є уособленням усіх здобутків та перемог нашого народу на шляху до самостійності та незалежності, - зазначив голова районної ради Віктор Слободянюк. - Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!

Після завершення урочистої церемонії підняття Державного Прапора відбулось покладання квітів та вінків до пам’ятника Михайлу Грушевському.

              

      

      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація