Відбулись урочисті проводи призовників Козятинського району на строкову службу

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

3 квітня на території районного військового комісаріату відбулись урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України. На строкову службу ідуть 38 юнаків, яким підійшов час розпрощатися з домашніми звичками та присвятити себе служінню Батьківщині, поповнивши лави її захисників. Варто зазначити, що план по військовому призову виконано на 100%.

Відкриваючи захід районний військовий комісар, підполковник Микола Янчук зазначив, що добіг завершення другий етап підготовки до строково-військової служби і вже невдовзі призовники проходитимуть службу в навчальних центрах ЗСУ, здобуваючи військово-облікові спеціальності, а також - у військових частинах забезпечення Збройних Сил. Він також наголосив, що жоден із строковиків не буде проходити військову службу в зоні проведення АТО.

Присутні хвилиною мовчання  вшанували світлу пам'ять всіх тих,  хто віддав своє життя, захищаючи свободу та незалежність України.

З вітальними словами звернулись до новобранців представники районної та міської влади.

Керуючий справами апарату районної ради Анатолій Колісний зазначив, що сьогодні служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і важливою місією, побажав юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні.

 Хвилюючі слова від імені батьків, сини яких ідуть в армію, прозвучали з уст матері одного із них Л. Ковалишиної.  Вона благословила хлопців на щасливу дорогу, побажала гідно опанувати військові спеціальності та якнайшвидше повернутися додому, побажала, щоб у армійському житті їх оберігала материнська молитва та зігрівали спогади про батьківську домівку. Потім за традицією  новобранців частували святковим короваєм. В гідному несенні військової служби від імені всіх призовників запевнив Андрій Шафранський.

Після традиційних урочистостей до юнаків звернувся настоятель храму св. пророка Іллі, протоієрей Роман Масира. Священнослужитель прочитав молитву, благословив та окропив Святою водою майбутніх військовослужбовців на проходження строкової служби, а також кожному подарував іконки-обереги. 

 Перед майбутніми солдатами  нелегке випробування, але переконані, що вони  успішно оволодіють знаннями і навичками, аби  виконати  почесний обо’язок – захищати свою рідну землю. Тож будемо з нетерпінням чекати на повернення наших солдатів змужнілими, підготовленими до   життя,  а головне  - здоровими.

                                                            

                                                                             

                                                            

                                                            

                                                            

                                                            

                                                            

                                                            

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація