Відбулись урочистості до Дня фізичної культури і спорту

9 вересня в приміщенні райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту. Привітати спортсменів та любителів здорового способу життя завітали керуючий справами районної ради Анатолій Колісний, керівник апарату райдержадміністрації Юрій Студоляк, завідувач сектору молоді та спорту РДА Валерій Швець, директор позашкільного навчально-виховного центру відділу освіти РДА Ірина Акуленко.

Звертаючись до спортсменів району та всіх присутніх, Анатолій Колісний  підкреслив важливість розвитку спорту на теренах Козятинщини та зазначив, що і надалі триватиме покращення спортивної інфраструктури району. Побажав спортсменам здоров’я, успіхів та натхнення на подальші спортивні звершення та рекорди.

Після привітань було підведено підсумки спортивних досягнень спортсменів району. За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, примноження спортивних досягнень Козятинщини, відданість спорту та з нагоди Дня фізичної культури і спорту нагороджено переможців обласних та всеукраїнських змагань. Грамотою управління з питань фізичної культури та спорту ОДА нагороджено вчителів фізичної культури.  Подяки вручено тим, хто сприяє розвитку фізичної культури в районі та підтримує спортивно-обдаровану молодь.

Після завершення офіційної частини відбувся святковий концерт.

 

                               

                             

     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація