Відбулись загальні збори громадян в с.Йосипівка

20 березня за участі заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Булавського заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Інни Ольбішевської, заступника начальника Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду Тетяни Терещук відбулись загальні збори громадян в с.Йосипівка.

Увазі присутніх було запропоновано відеоролик «Вінниччина - 2018. Є що сказати», в якому відображено основні досягнення Вінницької області в різних сферах впродовж минулого року.

Збори розпочалися зі звіту сільського голови  Віктора Свинарчука, який поінформував  жителів громади про діяльність сільської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу, використання бюджетних коштів, наповнення місцевого бюджету, а також про виконання програми соціально-економічного розвитку сільської ради.

Про співпрацю  з  жителями територіальної громади  поінформував директор ТОВ « Арчі»  Олександр Щелинський .

Ольга Мушинська - завідуюча Йосипівською амбулаторією сімейної медицини  звернулась до жителів територіальної громади з проханням пройти всім медичне обстеження,  підписати декларацію з сімейними лікарями та  отримати щеплення від кору та дифтерії.

Заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Інни Ольбішевської поінформувала присутніх про пільги, житлові субсидії та інші соціальні виплати, а також про монетизацію субсидій у 2019 році. Заступник начальника Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду Тетяни Терещук розповіла про перерахунок пенсій з 1 березня 2019 року.

                                                 

                                                 

                                                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація