Відбулись засідання постійних комісій районної ради

З метою підготовки до 17 сесії районної ради 23 жовтня 2017 року відбулись засідання постійних комісій районної ради за участі голови ради Віктор Слободянюка, заступника голови Анатолія Задорожнюка, доповідачів по питаннях порядку денного.

О 10:00 год відбулось спільне засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку та комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, промисловості, торгівлі, транспорту, енергозабезпечення, екології та природокористування, а о 12:00 год -  засідання 3 комісій: з питань депутатської діяльності, регламенту, етики, законності та правопорядку, захисту прав людини, взаємодії з органами місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою; з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики та з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, роботи з ветеранами, військовослужбовцями.

Голова районної ради Віктор Слободянюк проінформував членів комісій щодо порядку денного 17 сесії, до якого включено 48 питань, а також про проекти рішень.

Віктор Миколайович зазначив, що відповідно до плану роботи ради, який затверджено рішенням 12 сесії, у третьому кварталі передбачено звіт голови райдержадміністрації про виконання делегованих повноважень. Цей план голова РДА бачив і голосував за нього, але з невідомих причин почав ухилятися від звіту перед депутатами та громадськістю. Нагадаємо, що згідно рішення сесії районної ради голова райдержадміністрації має інформувати про виконання делегованих повноважень двічі на рік. Віктор Слободянюк зазначив, що до відома депутатів можна було б донести інформацію про виконання делегованих повноважень за підсумками 9 місяців, що дасть можливість проаналізувати хід виконання районних програм, бюджету та внести відповідні корективи по тих програмах, які не виконуються або потребують до фінансування. Однак після усіх обговорень голова райдержадміністрації залишився на своїй незрозумілій принциповій позиції. Та члени комісії висловили свою думку, проголосувавши за те, щоб дане питання все ж таки було включене до порядку денного.

На 17 сесії районної ради будуть заслухані звіти керівників щодо виконання статутних вимог комунальними підприємствами, розглядатимуться питання про хід виконання районних програм та внесення змін до них, реорганізацію навчальних закладів та ін.

За словами голови районної ради Віктора Слободянюка,  на сесії мали розглядатись питання про затвердження розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2017 рік та про затвердження розрахунку тарифів на платні соціальні послуги Терцентру. Але у зв’язку з тим, що райдержадміністрацією не наданоаналізвпливурегуляторних актів, дані питання не включено до порядку денного.

Членами бюджетної комісії було розглянуто та погоджено розпорядження голови райдержадміністрації № 345 від 19 жовтня 2017 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» на загальну суму 1 млн  266 тис. 692 грн. Розпорядженням охоплено договори, підписані в період з 20 вересня по 19 жовтня та враховано субвенції з бюджетів сільських, селищних рад та міста Козятина щодо фінансування закладів соціально-культурної сфери району (харчування учнів, оплату навчання пожежної безпеки працівників закладів культури, придбання літератури, закупівлю вакцин, ремонт флюромобіля), фінансування районних програм.

Крім того в розпорядженні враховано рішення Конкурсної ради з проведення третього районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад щодо співфінансування  районним бюджетом переможців 14 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад (для с. Миколаївка - 39 589 грн. та с. Пляхова - 40 510 грн.).

Розпорядження №345 включено до питання порядку денного про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації та голови районної ради.

За підсумками засідань постійних комісій депутатами запропоновано розглянуті питання винести на розгляд президії та сесії районної ради.

Віктор Слободянюк поінформував членів комісій про рішення Координаційної ради, яка відбулась 10 жовтня, а саме: харчування до кінця 2017 року в тих школах, де сільські ради не передали субвенцію, має бути забезпечено шляхом дофінансування з додаткових надходжень районного бюджету. А у наступному році харчування школярів повністю здійснюватиметься за рахунок районного бюджету. Фінансування закладів культури також має здійснюватись з районного бюджету. Дані питання будуть винесені на наступне засідання бюджетної комісії.  

Також Віктор Миколайович закликав голову райдержадміністрації залишити свої особисті амбіції при собі і в подальшому не порушувати фінансову дисципліну щодо проведення платежів, які впливають на життєдіяльність районної ради та стосуються відстоювання майнових інтересів громад сіл, селищ Козятинського району.

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

                                                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація