Відбулись збори співзасновників та колишніх членів трудового колективу ПМК-9

Минулого тижня відбулись збори представників господарств-засновників Козятинської районної міжколгоспної будівельної ПМК-9 та колишніх членів трудового колективу. Участь у роботі зборів взяв голова районної ради Віктор Слободянюк.

На початку засідання Віктор Миколайович поінформував присутніх, що оскільки підприємство ПМК-9 вже більше 10 років не виконує своїх основних функцій, саме як будівельна організація,  керівники господарств-засновників дали згоду на передачу своїх часток до спільної комунальної власності сіл, селищ району для створення комунального підприємства, основна діяльність якого передбачатиме будівництво, реконструкцію, ремонт об’єктів суспільного, громадського,  промислового, сільськогосподарського і спеціального призначення. Тож, враховуючи клопотання співзасновників, на засіданні 12 сесії районної ради депутатами було підтримано рішення про прийняття до спільної комунальної власності сіл, селищ Козятинського району будівель ПМК-9, на базі якої створено районне комунальне підприємство «Козятинбуд».

Однак, своє слово також мають сказати представники трудового колективу будівельної організації, які працювали в ПМК-9 в період приватизації та реорганізації (1991 р.) і між ким мала б бути розподілена відповідна частина майна. Але ніяких документів чи грошового еквіваленту вони не отримували, а після звільнення з організації не брали участі в її управлінні та в обранні керівництва. Зважаючи на це, члени засідання дійшли спільної думки про необхідність розподілення часток майна будівельної організації ПМК-9 між тими, хто працював в організації під час розпаювання.

Своїм рішенням учасники зборів створили комісію у складі 5 чоловік, які мають впорядкувати списки для визначення часток. Також нинішньому керівнику ПМК-9 буде надіслано відповідне звернення щодо сприяння роботі комісії та надання усієї необхідної інформації стосовно людей, які працювали на підприємстві в період приватизації та реорганізації ПМК-9.

Враховуючи, що співзасновники та члени трудового колективу не брали ніякої участі в обранні керівника будівельної організації, на зборах було обговорено питання про легітимність діяльності в. о. директора ПМК-9 О. Ткачук. Одноголосно було підтримано пропозицію про звернення до правоохоронних органів щодо законності перебування на своїй посаді даної особи.

На завершення учасники зборів підбили підсумки роботи, визначили подальші кроки та прийняли рішення найближчим часом провести чергову зустріч.

                                                                  

                                                               

                                                               

                                                               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація