Відбулось спільне засідання постійних комісій

20 грудня відбулось спільне засідання постійних комісій Козятинської районної ради  

- з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, роботи з ветеранами, військовослужбовцями;

- з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики;

- з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, промисловості, торгівлі, транспорту, енергозабезпечення, екології та природокористування;

-з питань депутатської діяльності, регламенту, етики, законності та правопорядку, захисту прав людини, взаємодії з органами місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою.

В роботі комісій взяв участь заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк.

Члени комісій розглянули та погодили порядок денний, а також проекти рішень по питаннях, які виносяться на розгляд 18 позачергової сесії. Особлива увага була приділена питанню районного бюджету на 2018 рік. Заступник голови районної ради озвучив зауваження щодо фінансування районних програм та комунальних установ, а також зміни, які пропонуються районною радою.

Депутатами запропоновано розглянуті питання винести на розгляд президії та сесії районної ради, яка відудеться 22 грудня о 10:00 год.

 

Одразу ж після закінчення засідання постійних комісій мало відбутись засідання бюджетної комісії. Однак у зв’язку з відсутністю кворуму воно було перенесено на 12:00 год 21 грудня.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація