Відбулось спільне засідання Президії районної ради та бюджетної комісії

Сьогодні, 28 вересня, під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулось спільне засідання Президії районної ради та бюджетної комісії.

Голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій обговорили питання порядку  денного 38 позачергової сесії, запропоновані для розгляду на її пленарному засіданні.

За підсумками засідання затверджено порядок денний сесії районної ради, до якого включено 4 питання.

Члени бюджетної комісії погодили розпорядження голови райдержадміністрації №152 від 24 вересня 2020 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік». В розпорядження включено лише субвенції від сільських рад, обласного і державного бюджету на загальну суму 5 919 420 грн.:

- державний бюджет –  1707300 грн.  надає освітянську субвенцію для педагогічного персоналу та 1679414 грн. на вибори місцевих рад;

- обласний бюджет – 2324256 грн. на придбання житла для 6 дітей сиріт Козятинського району;

- сільські бюджети – 208450 грн. на харчування учнів, придбання для шкіл антисептиків, ноутбуків, твердопаливних котлів та телевізорів, на утримання ФАПу в с.Іванківці, на ремонт Будинку культури в с.Вернигородок, на виплату заробітної плати працівникам соціальних відділень в с.Махнівка і с.Самгородок.    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація