Відбулось спільне засідання Президії та бюджетної комісії

Сьогодні, 15 вересня, відбулось спільне засідання бюджетної комісії і Президії районної ради, участь в якому взяв голова районної ради Віктор Слободянюк і заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський.

Голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій обговорили питання порядку  денного 37 позачергової сесії,запропонованідля розгляду на її пленарному засіданні.

За підсумками засідання затверджено порядок денний сесії районної ради, до якого включено 10 питань.

Члени бюджетної комісії погодили розпорядження голови райдержадміністрації №149 від 9 вересня 2020 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік». В розпорядження включено:

- перерозподіл 153 тис.грн. по загальному та спеціальному фондах на придбання газових лічильників для шкіл району;

- пропонується за рахунок коштів, що виділені на оздоровлення дітей на відділ освіти в сумі 199 тис. 900 грн., але не будуть використані, оскільки не було проведено оздоровчий сезон, провести фінансування заробітної плати обслуговуючому та технічному персоналу;

- субвенцію з Безіменської сільської ради в сумі 29500 грн. для Будинку культури;

- виділення 19 тис. грн. на заходи з територіальної оборони по «Програмі зміцнення обороноздатності та вдосконалення територіальної оборони Козятинського району на 2016-2020 роки».

 

                   

                   

                   

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація