Про спільне засідання президії та бюджетної комісії

З метою підготовки до  позачергової 7 сесії районної ради 7 скликання сьогодні відбулось спільне засідання президії і постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку, яке провів голова районної ради Віктор Слободянюк.

Було розглянуто питання порядку денного 7 позачергової сесії, яка відбудеться 18 серпня та проекти рішень. За результатами обговорення та відповідно до пропозицій присутніх, до порядку денного було додано ще 2 питання: про  внесення змін до «Програми енергозбереження та скорочення споживання природного газу в закладах бюджетної сфери Козятинського району на 2016 рік» та про внесення змін до рішення 4 сесії 7 скликання районної ради від 25 березня 2016 року №32-04-07 про реорганізацію Вернигородоцької СЗШ І-ІІІ ст., Самгородоцької СЗШ І-ІІІ ст., Широкогребельської СЗШ І-ІІІ ст. та створення закладів нового типу.

Детально було обговорено питання внесення змін до бюджету, а саме: розподіл вільного залишку бюджетних коштів, який утворився станом на 1 січня 2016 року, а також додаткових надходжень. Як зазначила начальник фінансового управління Світлана Вельгус, згідно проекту рішення по загальних обсягах спрямовується 1525,1 тис. грн. Дані кошти будуть спрямовані на потреби освітньої, медичної сфери, закладів культури, на співфінансування місцевих програм розвитку територіальних громад для проведення ІІ етапу районного конкурсу, також передбачаються міжбюджетні трансферти.

Заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк проінформував присутніх про результати проведення аудиту КП «Козятинська районна аптека Козятинської районної ради». За період з 2014 року по червень 2016 року прослідковується скорочення господарської діяльності підприємства. У зв’язку з дефіцитом власних оборотних коштів КП не в змозі сплатити поточні борги. Такі показники свідчать про неефективність маркетингової політики та падіння ділової активності. Тож враховуючи дані факти, на сесію виноситься питання Про програму Підтримки комунального підприємства «Козятинська районна аптека Козятинської районної ради» на 2016-2018 роки.

За результатами розгляду заяв учасників АТО, членів їх сімей та членів родин загиблих учасників АТО було виділено матеріальну допомогу на загальну суму 22 000 тис. грн.

Усі запропоновані для розгляду спільного засідання президії та постійної комісії районної ради проекти рішень були вивчені та зі змінами і доповненнями внесені на розгляд пленарного засідання позачергової сесії районної ради.

                                                                 

                                                                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація