Відбулось засідання бюджетної комісії

11 червня за участі голови районної ради Віктора Слободянюка відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку.

Депутати розглянули порядок денний 29 позачергової сесії, яка відбудеться 14 червня, та проекти рішень.

До порядку денного включено 7 питань, серед яких і питання Про внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання № 02-27-07  від 21.12.2018 р. «Про районний бюджет  на 2019 рік». Зокрема, нарешті передбачається довгоочікуване  розподілення невикористаних коштів районного бюджету станом на 1 січня 2019 року, цільових коштів, додаткових надходжень, спецфонду. За словами начальника фінансового управління Світлани Вельгус вільний оборотний залишок, який можна розподілити, складає трохи більше 9 млн. грн  Загальна сума витрат, які пропонується спрямувати сесією – 14 млн. 394 тис. 584 грн.

Детально депутати розглянули проект рішення з даного питання.

Емоційно обговорювали суму та призначення коштів, які передбачені для відділу освіти, а це 400 тис. для проведення ремонтних робіт та 200 тис. на підготовку класів за програмою «Нова українська школа». Але згідно розрахунку, наданого відділом освіти, виходить, що більшість шкіл взагалі не отримають жодної копійки, адже кошти передбачаються лише для придбання фарби, утримання шкільних автобусів, придбання плитки для ЗНВК №9 та Юрівського ЗНВК, технічне обслуговування газопроводу. Голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив, що дані кошти потрібно все ж таки спрямувати на проведення ремонтних робіт та сказав надати райраді розподіл передбачених у проекті рішення коштів в розрізі навчальних закладів.

Депутат Олена Іванчук покинула засідання бюджетної комісії, не дочекавшись її завершення, оскільки на її думку воно тривало надто довго. Свою позицію показала і депутат районної ради, голова депутатської комісії Аліна Діденко, яка також не діждалась закінчення засідання, бо на її думку до освіти має місце упереджене ставлення.

Свою продуктивну роботу депутати матимуть змогу продемонструвати на засіданні 29 позачергової сесії в п’ятницю.

                        

                          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація