Відбулось засідання бюджетної комісії

6 серпня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку.

Участь у засіданні взяли голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови ради Анатолій Задорожнюк, головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук.

Члени бюджетної комісії погодили розпорядження голови райдержадміністрації №168 від 25 липня 2019 року та №148 від 21 червня «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік».

В розпорядження №168 на загальну суму 4 млн. 366 тис.грн включено:

- субвенцію на придбання житла для учасників АТО – 1 млн. 542 тис.грн.;

- субвенція на медикаменти для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет – 351 тис.600 грн.;

- субвенція на придбання спеціального автомобіля для інклюзивно-ресурсного центру – 1 млн. 229 тис.грн;

- субвенція з обласного бюджету для Зозулинецької сільської ради на виконання заходів  з локалізації та ліквідації  АЧ  -  76 тис.840 грн.;

- субвенції з бюджетів сільських рад на утримання закладів соціально-культурної сфери, реалізацію районних програм, співфінансування конкурсів – 1 млн. 165 тис.грн.

Розпорядженням №148 включено наступні зміни:

- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 411 тис.грн.

- кошти із залишку освітянської субвенції з обласного бюджету на оснащення природно-математичних кабінетів для школи №9 – 302 тис.912грн.;

- субвенція з бюджету Глуховецької ОТГ на заробітну плату для соціальних працівників  - 192 тис.592грн.; на зубопротезування – 30 тис.грн.;

- кошти з обласного бюджету переможцям XVI обласного Конкурсу проектів розвитку територіальних громад -  766 тис. 746 грн.;

- субвенція на придбання шкільних автобусів та персональних комп’ютерів для ІРЦ – 1 млн. 236 тис.грн.;

- субвенції з бюджетів сільських рад на утримання закладів соціально-культурної сфери, реалізацію районних програм – 339 тис.726 грн.;

- з районного бюджету знято 34 млн. грн., які будуть спрямовані на монетизацію субсидій громадянам.

Голова районної ради Віктор Слободянюк поінформував членів бюджетної комісії про листи від керівництва Козятинської центральної районної лікарні стосовно запровадження у закладі платного харчування з середини серпня 2019 року. Розрахункова сума відшкодування на добу – 28 грн.90 коп., для дітей та малозабезпечених осіб – 10 грн., захищені категорії населення не будуть відшкодовувати вартість харчування.

Головний лікар ЦРЛ Олександр Кравчук повідомив, що такі заходи вживаються у зв’язку з неповною передачею міською радою медичної субвенції на обслуговування жителів міста Козятина. Також зазначив, що в перспективі розглядатиметься питання відшкодування пацієнтами коштів за обстеження та повне лікування. Олександр Миколайович звернув увагу на необхідності пришвидшення підготовки до осінньо-зимового періоду та поінформував членів бюджетної комісії про потребу проведення поточного ремонту мережі теплопостачання у лікарні, для чого потрібно 300 тис.грн.

У свою чергу голова ради Віктор Слободянюк наголосив, що лікарня має отримати у повному обсязі медичну субвенцію, яка виділена  з державного бюджету, на забезпечення населення якісною медичною послугою.

В ході засідання було обговорено питання виділення коштів для виконання рішень суду по управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації для оплати послуг зв’язку; фінансування програми дороговартісного лікування «Надія»; ремонту РДЮСШ «Колос», стану виконання рішення 29 сесії «Про внесення змін до рішення 27 сесії районної ради 7 скликання від 21 грудня «Про районний бюджет на 2019 рік».

                                      

                                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація