Відбулось засідання бюджетної комісії

25 січня за участі голови районної ради Віктора Слободянюка відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку.

Члени бюджетної комісії погодили розпорядження голови райдержадміністрації №13від 17січня2018 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2019рік».

За словами начальника фінуправління Світлани Вельгус розпорядженням на загальну суму 7 737 841 грн.враховано кошти:

- субвенції з бюджетів сільських рад

на розвиток архівної справи – 80 473 грн;

на розвиток первинної медичної допомоги (утримання точок доступу) – 3 168 619 грн.;

для Терцентру на утримання медико-соціальних відділень в Махнівці та Самгородку – 266 025 грн.;

для ремонту шкіл – 47 500 грн.;

на утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді– 28 232 грн;

- до спецфонду передані кошти Вернигородоцькою сільською радою для проведення капітальних ремонтних робіт школи, приміщення будинку культури та придбання сценічних костюмів – 189 996 тис.грн.;

- державна медична субвенція з бюджету міста – 3 956 636 грн. Дані кошти розподілено між комунальними підприємствами вторинного рівня - районною стоматполіклінікою та Центральною районною лікарнею в сумі 300 тис. грн. і 3 656 636 грн. відповідно;

- зміни по управлінню праці і соціального захисту населення.

В ході засідання голова районної ради Віктор Слободянюк торкнувся питання теплопостачання Козятинської ЦРЛ та повідомив, що наразі температура у приміщенні закладу становить всього лише 12-14 С, а на виході з котельні – 37 С. Зрозуміло, що в даній ситуації не може йти мови про надання належної медичної послуги, тож в першу чергу страждають пацієнти та медперсонал.

Варто зазначити, що теплопостачання закладів, які знаходяться на території міста Козятина здійснює підприємство «ВІННИЦЯ-ТЕПЛОЕНЕРГО», якому міська влада передала в оренду котельню. За словами Віктора Миколайовича з представниками даного підприємства вийти на зв'язок не вдається, відповідно ніякої реакції на ситуацію, що склалась, немає. Повністю дистанціювалась від даної проблеми міська рада.

Члени бюджетної комісії зійшлись на думці, що медичний заклад потрібно підключити до автономного пункту опалення. Віктор Слободянюк зазначив, що такий варіант розглядався ще влітку, але міська влада не виділяє земельну ділянку.

По питанню теплопостачання Козятинської ЦРЛ в п’ятницю за ініціативи голови районної ради була проведена нарада з керівниками силових структур. Відповідно, будуть вжиті заходи згідно чинного законодавства.

                       

                       

                       

                           

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація