Відбулось засідання бюджетної комісії

1 грудня 2017 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку за участі голови ради Віктор Слободянюка, заступника голови Анатолія Задорожнюка, сільських, селищних голів.

Членами бюджетноїкомісії було розглянуто та погоджено розпорядження голови райдержадміністрації № 365 від 6 листопада 2017 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» на загальну суму 3 млн  952 тис. 699 грн. та розпорядження № 396 від 28 листопада 2017 року, яке враховує останні в поточному році 13 договорів від сільських рад на передачу районному бюджету субвенцій на суму 253 тис. 604 грн. Розпорядженням №365 враховуються кошти з державного бюджету в сумі 3 млн 847 тис. грн. на монетизацію субсидій, а також кошти з обласного бюджету на здійснення одноразової виплати на навчання учасників АТО та їх дітей в сумі 48 тис. 350 грн.

Бюджетною комісією підтримано внесення до порядку денного 17 сесії районної ради, яка відбудеться 7 грудня, інших питань: Про затвердження розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2017 рік; Про внесення змін до Статуту Комунальної установи «Козятинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської районної ради»; Про внесення змін до структури та штатного розпису  КУ  територіальний  центр  соціального  обслуговування (надання соціальних послуг) Козятинського району  Вінницької  області та Про внесення змін до районної програми забезпечення поінформованості населення, розвитку та фінансової підтримки редакції районного радіомовлення « ПРОМІНЬ» на 2017-2018 роки.

Комісія розглянула звернення Вінницької філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком»  щодо погашення заборгованості управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації в сумі 21810,59 грн. і судових витрат 1600 грн. та виплату пільг з оплати послуг зв’язку у 2017 році інформував начальник УСЗН Володимир Гнатюк, який поінформував, що заборгованість виникла у зв’язку з недофінансуванням з державного бюджету. Членами бюджетної комісії прийнято рішення вирішити дане питання, передбачивши кошти на погашення боргу  в кошторисах при формуванні бюджету на 2018 р.

Депутати розглянули звернення сільських рад щодо передачі установ культури в управління сільських, селищних рад. За словами начальника фінансового управління Світлани Вельгус відповідні рішення до фінупраління поки що подали лише 14 сільських рад. Тож члени бюджетної комісії запропонували сільським та селищному головам остаточно визначитись  в даному питанні та якнайшвидше подати свої звернення для врахування бюджетною сесією.

На засіданні розглянутомпитання про колективне звернення працівників КУ «Козятинський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської районної ради». Нагадаємо, що 15 листопада відбулось засідання медичної  Ради  за участі головних лікарів, завідуючих відділеннями районної лікарні, сімейних лікарів, фельдшерів. Членами засідання обговорено наслідки створення міською владою амбулаторії та медмістечка, а такожвирішено звернутись до влади міста, до обласної Ради та департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації про термінове вирішення питання перенесення до іншого приміщення амбулаторії №1 та збереження єдиного простору сімейної медицини на теренах Козятинщини.

Завідувач амбулаторії №1 Михайло Кудряш зазначив, що амбулаторія обслуговує 12,5 тис міського населення та 4,6 тис населення с. Козятин та с. Іванківці, а також підстраховує сільські амбулаторії, де працює по одному лікарю. За словами Михайла Володимировича, враховуючи, що міський ЦПМСД не обслуговуватиме сільських жителів, постане необхідність створення амбулаторії в с. Козятин.

Підвів підсумки обговорення голова районної ради Віктор Слободянюк наголосивши, що сьогодні ні в якому разі не можна допускати розпорошення кадрового потенціалу, коштів та населення, яке отримуватиме медичні послуги: «В умовах реформи та формування госпітальних округів основна увага повинна приділятись матеріально-технічній базі. А особисті амбіції певних осіб можуть привести до того, що не матимемо якісної медицини ні в місті ні в районі. В цьому випадку відповідальність буде на тому, хто так бажав розмежування».

Тож членами бюджетної комісії спільно з сільськими, селищними головами було прийнято рішення доручити голові районної ради, голові райдержадміністрації, головному лікарю районної лікарні депутатам обласної Ради клопотати перед обласним керівництвом про збереження єдиної медицини на теренах Козятинщини, а також вирішення питання про розміщення амбулаторії №1.

                                                            

                                                            

                                                            

                                                            

                                                            

                                                            

                                                    

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація