Відбулось засідання бюджетної комісії

18 грудня за участі голови районної ради Віктора Слободянюка відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку.

Депутати розглянули порядок денний 32 сесії, яка відбудеться 20 грудня, та проекти рішень.

На сесію виноситься ряд питань по комунальних підприємствах та по внесенню змін до районних програм. Також районні обранці мають затвердити бюджет на 2020 рік.

Начальник фінансового управління Світлана Вельгус розповіла, що  основний акцент при розрахунку видатків на 2020 рік на установи та заклади соціально-культурної сфери, які фінансуються з районного бюджету, зроблено на необхідність забезпечення потреби в асигнуваннях на оплату праці з нарахуваннями, енергоносіїв та комунальних послуг та першочергового спрямування коштів на медикаменти, перев’язувальні матеріали, продукти харчування, інших захищених статей бюджету та першочергових поточних видатків, без яких неможливе  функціонування бюджетних установ.

Бюджет на наступний рік буде меншим, оскільки виплати по пільгах та субсидіях, допомога сім’ям з дітьми, які раніше виплачувались з місцевих бюджетів, перейдуть на фінансування Міністерства соціальної політики.

З бюджету міста Козятина кошти для надання медичної допомоги населенню міста не передані і не враховані.

На сьогоднішній день виконання районного бюджету становить 103%, надходять перехідні кошти.

Голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив, що попередньо з усіма розпорядниками бюджетних коштів проведено перемовини та обговорено їх фінансування.

Також члени бюджетної комісії погодили розпорядження голови райдержадміністрації №274 від 13 грудня та №278 від 18 грудня 2019 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік».

Розпорядженням №278 враховано кошти з обласного бюджету для ЦРЛ у розмірі 4 млн.130 тис.грн. на виплату заробітної плати та інсулін, що повністю вирішує питання заробітної плати персоналу лікарні до кінця року. Також враховано 354 тис.грн. на придбання житла для дитини-сироти.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація