Відбулось засідання бюджетної комісії

25 березня за участі голови районної ради Віктора Слободянюка та голови районної державної адміністрації Юрія Слабчука відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку.

Депутати розглянули порядок денний 28 чергової сесії, яка відбудеться 29 березня та проекти рішень.

На розгляд сесії виносяться питання про виконання, затвердження районних програм, затвердження розпоряджень голови районної ради та адміністрації, про розвиток галузей освіти та охорони здоров’я в районі у 2019 році, внесення змін до статутів комунальних установ, кадрові питання, про план роботи райради на поточний рік.

Члени бюджетної комісії погодили розпорядження голови райдержадміністрації №76 від 20 березня 2019 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік» на загальну суму 1 млн. 401 тис.грн., з них – 1 млн. 15 тис. грн. надійшло з бюджетів сільських рад на утримання закладів соціально-культурної сфери та реалізацію районних програм.

Голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив на необхідності внесення змін до районного бюджету на 2019 рік в частині збільшення планових доходів загального фонду, оскільки комунальні підприємства районної ради починаючи з минулого року сплачують податок на доходи з фізичних осіб до районного бюджету. Варто зазначити, що особливо гостро на сьогоднішній день стоїть проблема нестачі коштів для виплати заробітної плати в Козятинській ЦРЛ. Віктор Миколайович поінформував присутніх про те, що більше 1 тис. жителів м.Козятина підписались під зверненнями до Прем’єр-Міністра та Генерального прокурора щодо незаконності передачі медичної субвенції на міську лікарню.

                     

                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація