Відбулось засідання бюджетної комісії

30 травня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку, участь в якому взяв голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови Анатолій Задорожнюк, представники райдержадміністрації, керівники комунальних установ.

Відповідно до порядку денного члени бюджетної комісії розглянули та погодили розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації № 128 від 14 травня 2018 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» на загальну суму 2 571 603 грн.

У даному розпорядженні враховано кошти з державного бюджету на забезпечення надання доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»; з бюджету міської ради державну субвенцію на надання вторинної медичної допомоги; з бюджетів сільських рад на утримання сільських закладів соціально-культурної сфери та реалізацію районних програм.

Оскільки з 1 травня ДНЗ «Берізка» переданий на утримання Глуховецької ОТГ, з бюджету якої і буде утримуватись. Тому розірвано договір на фінансування закладу з районного бюджету.

Голова районної ради Віктор Слободянюк підняв питання необхідності проведення позачергової сесії з метою хоча б  часткового розподілу вільного залишку коштів районного бюджету, який вже майже півроку бездієво знаходиться на рахунках, унеможливлюючи вжиття заходів по покращенню матеріально-технічного стану закладів охорони здоров’я та освіти. До того ж під загрозою блокування опинилась діяльністю таких комунальних установ як Козятинський РМЦ ПМСД, районна аптека «Надія». У скрутному становищі знаходиться Козятинська центральна районна лікарня, адже на рахунках закладу не відновлено 1 млн 720 тис. грн цільових коштів, виділених з державного бюджету за підтримки народного депутата Петра Юрчишина; не виділено коштів для оздоровлення дітей, а вже 15 червня свою роботу розпочинає І табірна зміна.

Однак, незважаючи на масштаб проблем, перший заступник голови райдержадміністрації зазначив, що спочатку на одному засіданні сесії потрібно затвердити програми, а вже потім розподіляти кошти.Щодо питання оздоровлення посадовець зазначив, що початок І зміни можна відтермінувати на 2 тижні, і це замість того, щоб внести пропозицію щодо розподілу коштів та докласти усіх зусиль для забезпечення функціонування табору. Цікаво, повертаючись у часи дитинства чи хотів би він почути від чиновника, що цікавий відпочинок абсолютно безпідставно буде перенесено?

Голова районної ради зауважив, що немає сенсу скликати сесії через день, тож з метою ефективної роботи можна на одному засіданні затвердити програми і одразу ж виділити під них кошти. До того ж установи просто не можуть стільки часу чекати на таке необхідне фінансування.

Віктор Миколайович висловив думку, що до колективів потрібно донести інформацію про саботування райдержадміністрацією виділення коштів і як результат – стабільного функціонування Козятинського району. Тому відповідно районною радою вживатимуться заходи згідно чинного законодавства.

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація