Відбулось засідання бюджетної комісії

25 січня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку.

В роботі комісії взяли участь заступник голови Анатолій Задорожнюк, представники райдержадміністрації.

Члени бюджетної комісії розглянули та погодили розпорядження голови райдержадміністрації № 16 від 22 січня 2018 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» на загальну суму 20 млн. 463 тис. 6 грн., в якому враховано зміни у обсяги субвенції з бюджету Глуховецької ОТГ щодо фінансування  закладів соціально-культурної сфери громади по виплаті заробітної плати та оплаті енергоносіїв.

Як зазначила начальник фінуправління Світлана Вельгус, у зв’язку з утворенням Глуховецької ОТГ, усі субвенції, які надаються з державного бюджету, надійшли напряму до бюджету селищної ради. Однак, оскільки на сьогоднішній день структурні підрозділи освіти, охорони здоров’я, соціального захисту на території ОТГ поки що не створені, субвенції, необхідні для утримання соціально-культурної сфери, тимчасово передаються до районного бюджету з метою уникнення зривів фінансування захищених статей. Фінансування здійснюватиметься до моменту створення відповідних структур на території ОТГ.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація