Відбулось засідання бюджетної комісії

26 лютого за участі голови районної ради Віктора Слободянюка відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку.

Члени бюджетної комісії погодили розпорядження голови райдержадміністрації №37 від 19 лютого 2019 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік». Розпорядженням на загальну суму 4 065 385 грн.враховано кошти:

- субвенція з державного бюджету на виплату заробітної плати педагогічним працівникам інклюзивно-ресурсного центру – 1 040 757 грн.;

- державна субвенція на надання державної підтримки для діток з особливими освітніми потребами – 240 800 грн.;

- субвенції з бюджетів сільських рад на утримання закладів соціально-культурної сфери та реалізацію районних програм – 1 032 828 грн.;

- з бюджету міста Козятина  на оплату комунальних послуг для Козятинської ЦРЛ та районної стоматологічної поліклініки – 1 751 000 грн.

Також начальник фінуправління Світлана Вельгус поінформувала, що за сприяння народного депутата Петра Юрчишина з державного бюджету на соціально – економічний розвиток районну до районного бюджету надійде близько 2,5 млн.грн. Дані кошти будуть спрямовані на закупівлю автомобілів для Терцентру, придбання апаратів штучної вентиляції легенів, морозильної камери та комп’ютерів для районної лікарні, обладнання для районного ЦПМСД, придбання комп’ютерної техніки та студійної апаратури для Махнівської та Самгородоцької музичних шкіл, сценічного одягу для Будинку культури с.Миколаївки та ін.

                                      

                                      

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація