Відбулось засідання бюджетної комісії

27 квітня в рамках підготовки до 13 позачергової сесії відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку.

Голова районної ради Віктор Слободянюк поінформував членів комісії про причину скликання позачергової сесії та зазначив, що проект реконструкціїспртзалу за адресою м. Козятин, вул. Довженка, 107, (територія ПМК-9), в якому планується розміщення фізкультурно-спортивного комплексу Козятинської РДЮСШ «Колос», став переможцем конкурсу державного фонду регіонального розвитку. Згідно умов на реалізацію проекту з фонду буде направлено 3 млн. грн. Однак участь у співфінансуванні має взяти районний бюджет, на що необхідне відповідне рішення сесії. Тож основним в порядку денному буде питання Про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016р. № 09-10-07 „Про районний бюджет на 2017 рік”.В проекті рішення по даному питанню враховано зміни до доходів та видатків районного бюджету, зокрема спрямовується 1 млн 602 тис 700 грн на завершення будівництва спорткомплексу.

Члени бюджетної комісії погодили порядок денний, до якого включено 3 питання.

Начальник фінансового управління Світлана Вельгус проінформувала щодо розпорядження голови райдержадміністрації № 124 від 21 квітня 2017 р. «Про внесення змін до районного бюджету», яким враховано зміни у обсяги субвенції з бюджетів сільських рад щодо фінансування  закладів освіти, охорони здоров’я, культури та районних програм (17 договорів на загальну суму 294 тис 397 грн.)

Члени комісії погодили розподіл 3 млн 200 тис грн. на капітальний та поточний ремонт доріг в розрізі сільських рад. Голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив, що кошти будуть виділятись лише за умови співфінансування сільськими радами та суб’єктами господарювання.

               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація