Відбулось засідання бюджетної комісії районної ради

19 червня в рамках підготовки до 22 сесії районної ради  відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови ради Анатолій Задорожнюк, представники райдержадміністрації.

На засіданні комісії було розглянуто порядок денний та внесено певні зміни, а саме:

- відповідно до клопотання голови Глуховецької ОТГ Олександра Амонса знято з розгляду для більш глибокого вивчення питання Про безоплатну передачу майна із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Козятинського району у власність Глуховецькій об’єднаній територіальній громаді;

- за пропозицією голови районної ради виключено питання Про затвердження Статуту комунального закладу «Козятинський районний будинок культури» Козятинської районної ради Вінницької області та Про внесення змін до Статуту КП «Козятинська ЦРЛ Козятинської районної ради».

Тож членами бюджетної комісії погоджено порядок денний 22 сесії, до якого включено 35 питань.

Депутати також розглянули та погодили розпорядження голови райдержадміністрації №156 від 13 червня 2018 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» на загальну суму 852 тис. 288 грн., яким враховано кошти з бюджетів сільських рад на утримання сільських закладів соціально-культурної сфери та реалізацію районних програм, а також від Глуховецької ОТГ на надання середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, що розташовані на території ОТГ, на виплату однарозової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, на надання вторинної медичної допомоги по пільговому зубопротезуванню.

Даним розпорядженням виділено 199 тис. грн. на оздоровлення та відпочинок дітей в стаціонарних таборах.

                                  

                                  

                                  

                                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація