Відбулось засідання бюджетної комісії райради

Відповідно до графіку засідань постійних комісій  районної ради  сьогодні під керівництвом депутата Аліни Діденко відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку. В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови ради Анатолій Задорожнюк, голова райдержадміністрації Олег Оркуша, начальник фінансового управління Світлана Вельгус, депутати районної ради, доповідачі по питаннях порядку денного.

На початку засідання голова районної ради Віктор Слободянюк проінформував членів бюджетної комісії щодо порядку денного 12 сесії, до якого було внесено 48 питань. За результатами обговорення та відповідно до пропозицій присутніх, до порядку денного було внесено певні зміни:

1) знято з розгляду питання про внесення змін до Комлексної програми захисту населення і території Козятинського району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки;

2) до порядку денного внесено питання про відкриття відділення «інваспорту» та введення штатних одиниць в ДЮСШ «Колос»;

3) вирішено не вносити зміни до у редакцію п. 7.4.10 Статуту КУ ЦПМСД, тож в даному проекті рішення враховано лише зміну юридичної адреси установи;

4) до питання про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації та голови районної ради включено розпорядження голови райдержадміністрації № 54 від 22.02.2017 р. «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік», яке було погоджено на засіданні бюджетної комісії 28 лютого.

Традиційно більш дискусійним та тривалим у часі був розгляд питання про внесення змін до рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016  року № 09-10-07 «Про районний бюджет на 2017 рік».  Начальник фінансового управління Світлана Вельгус  зауважила, що внесення змін і доповнень до районного бюджету на 2017 рік зумовлене перевиконанням бюджету у 2016 році за рахунок власних надходжень на 12,7 млн грн. Тож, враховуючи кошти, які були установами не використані та повернуті  до районного бюджету, на розподіл направлено вільний залишок бюджетних коштів загального фонду, який утворився станом на 1 січня 2017 року  в розмірі 14 842 894 грн. 04 коп. і по спеціальному фонду 533 400 грн. Членами бюджетної комісії було погоджено виділення коштів відділу освіти, центральній районній лікарні, ЦПМСД, на реалізацію районних програм, а також відповідно до інших звернень, які надійшли до районної ради.

За результатами засідання членами бюджетної комісії рекомендовано винести на розгляд чергової сесії розглянуті питання із внесеними змінами та доповненнями.

                                                           

                                                           

                                                           

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація