Відбулось засідання бюджетної комісії та Президії районної ради

7 грудня перед початком 17 чергової сесії районної ради відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку та Президії під керівництвом голови ради Віктора Слободянюка.

Членами бюджетної комісії було погоджено включення до порядку денного питання Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. Зокрема, зміни вносяться в межах одного розпорядника коштів – районної ради у зв’язку з необхідністю виплати заробітної плати та продовження програми підтримки населення Козятинського району «Надія» (дороговартісне лікування) за рахунок невикористаних коштів по поточному ремонту районної ради та статутних коштів по КП «Козятинбуд».

На засіданні Президії погоджено внесення змін до порядку денного, а саме: щодо зняття питання про виконання повноважень, делегованих райдержадміністрації районною радою, а також включення 5-ти питань про затвердження технічних документацій.

Згідно Положення про порядок використання фонду депутата районної ради, члени Президії розподілили 16,5 тис. грн., які не були використані депутатами районної ради станом на 1 листопада. Дані кошти було виділено на лікування важкохворих громадян.

Тож у підсумку на розгляд 17 сесії було винесено близько 60 питань.

                                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація