Відбулось засідання бюджетної комісії

24 травня в приміщенні районної ради  відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку, яку провела голова комісії Аліна Діденко.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови Анатолій Задорожнюк, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров, заступник начальника фінансового управління РДА Світлана Богданчук, начальник управління соціального захисту населення Володимир Гнатюк.

Члени бюджетної комісії розглянули та погодили розпорядження голови райдержадміністрації № 147 від 11 травня 2017 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік». Розпорядженням враховано зміни у обсяги субвенції з бюджетів сільських, селищних рад на розвиток архівної справи, для закладів освіти, первинну та вторинну медицину, на заклади культури. Також надійшли кошти з обласного бюджету на реалізацію екологічного проекту Глухівецької селищної ради у сумі 2 млн. грн. та завершення перезатарення безхазяйних отрутохімікатів Білопільській сільській раді – 18 400 грн. З міського бюджету – на сплату комунальних послуг первинній та вторинній ланці, придбання вакцини, а також медикаментів для незахищених верств населення.

Розглянуто питання співфінансування заходів програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Голова ради підкреслив, що кошти з районного бюджету на ремонт доріг мають спрямовуватись туди, де відповідно до вимог програми є співфінансування сільської ради та суб’єктів господарювання. Прийнято рішення детальніше розглянути дане питання та заслухати звіт про використання коштів на наступному засіданні комісії.

Щодо заходів програми делегованих повноважень в частині встановлення доплат до заробітної плати спеціалістам, начальнику управління соціального захисту рекомендовано визначити чіткий перелік працівників, яким буде встановлено надбавку за виконання особливо важливої роботи.

За пропозицією Аліни Анатоліївни до порядку денного було внесено та розглянуто питання щодо виділення коштів на оздоровлення дітей у пришкільних таборах та рекомендовано провести харчування дітей за рахунок коштів, переданих місцевими бюджетами з подальшим відшкодуванням освіті з районного бюджету.

                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація