Відбулось засідання бюджетної комісії

27 листопада відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку за участі заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка.

Депутати розглянули та погодили розпорядження голови райдержадміністрації №304 від 23 листопада 2018 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

За словами начальника фінуправління Світлани Вельгус розпорядженням на загальну суму 2 млн. 805 тис.грн. враховано кошти:

-  з державного бюджету на витрати в галузі охорони здоров'я в сумі 2 млн. 324 тис.грн. (на заробітну плату працівникам охорони здоров’я для ЦРЛ, на придбання інсулінів);

- цільові кошти по програмі «Доступні ліки» - 199, тис.грн.;

- на придбання ренгенплівки та реактивів для здійснення обстеження призовників міста Козятина – 15 тис.грн.;

- субвенції з бюджетів сільських сільських рад на утримання сільських закладів соціально-культурної сфери та реалізацію районних програм на загальну суму 266 тис. грн.

Також розпорядженням враховано рішення сесії районної ради про реорганізацію навчального закладу в с.Білопілля і зекономлені кошти в сумі 500 тис.грн. спрямовуються на заробітну плату.

Відповідно до листа Терцентру по медико-соціальних відділеннях в селах Самгородок та Махнівка проведено перерозподіл коштів в сумі 87 тис.грн., які були зекономлені на енергоносіях.

Було зазначено, що до 10 грудня фінуправлінням приймаються зміни щодо перерозподілу видатків в межах кошторисів від розпорядників бюджетних коштів.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація