Відбулось засідання комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту

31 серпня під керівництвом депутата Сергія Стецюка відбулось засідання комісії з питань освіти, культури, спорту, на якому було розглянуто питання про призначення стипендії обдарованій молоді за визначні досягнення у навчанні, спорті та творчій майстерності.

Участь у засіданні взяв заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, начальник сектору молоді та спорту райдержадміністрації Валерій Швець, інспектор відділу культури та туризму Тетяна Ліпчинська,  директор позашкільного навчально-виховного центру відділу освіти Ірина Акуленко.

Стипендія районної ради призначається щорічно з метою підтримки обдарованих дітей району та на підставі рішення районної ради від 09.10.2009 р. «Про положення про стипендії районної ради обдарованим дітям та дитячим колективам району».

Члени комісії розглянули подання відділу культури і туризму райдержадміністрації, відділу освіти, сектору молоді та спорту. За підсумками засідання було прийнято рішення рекомендувати голові районної ради призначити стипендії 30 дітям та 3 колективам.

                          

                            

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація