Відбулось засідання організаційного комітету з нагоди святкування Дня Незалежності України

24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято — День Незалежності. Аби його святкування в нашому районі пройшло гідно і організовано — підготовку до цього дня розпочато заздалегідь.

Тому 25 липня, відбулося  засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення 25-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України, участь в якому взяв заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк.

Учасники організаційного комітету обговорили план проведення в районі заходів та призначили  відповідальних за ходом підготовчих робіт.

19 серпня планується проведення свята у Музеї Хліба в с. Білопіля, в рамках якого відбудеться виставка робіт майстрів-умільців, які продовжують творити та відновлювати прадідівські ремесла, а представники територіальних громад Козятинщини демонструватимуть вироби із соломи, обрядові хліби. Також гості матимуть змогу насолодитися святковим концертом.

22  серпня відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, покладання квітів до пам’ятника М. Грушевського та відкриття оновленої міськрайонної дошки пошани.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація