Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку

6 лютого відбулось засідання бюджетної комісії Козятинської районної ради.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюкзаступник головирадиАнатолій Задорожнюк, представники райдержадміністрації, доповідачі з питань порядку денного.

Члени бюджетної комісії розглянули та погодили розпорядження голови райдержадміністрації № 22 від 5 лютого 2018 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» на загальну суму 6 млн. 899 тис. 655 грн. В розпорядження включено:

-  державну субвенцію з бюджету м. Козятина на фінансування амбулаторій №1 та №2 терміном на 2 місяці у розмірі 1 млн. 108 тис. 632 грн;  на фінансування вторинної медицини (ЦРЛ та стоматполіклініка) на 3 місяці у розмірі 4 млн. 137 тис. 352 грн.;

-  кошти з бюджетів сільських рад на виплату заробітної плати для соціальних працівників, утримання медико-соціального відділення с. Махнівка  та надання загальної середньої освіти;

-  враховано кошти по незахищених статтях Глуховецької селищної ОТГ по фінансуванню дошкільної установи та загальноосвітніх навчальних закладів – 1 млн. 125 тис. 213 грн., та кошти на виплату компенсації соціальним працівникам.

Погодження розпорядження голови райдержадміністрації, яким враховано субвенції Глуховецької ОТГ та міста, дасть можливість виплатити заробітну плату працівникам АЗПСМ №1 та №2.

Голова районної ради Віктор Слободянюк підняв питання, чому кошти Глуховецької ОТГ по незахищених статтях були враховані лише зараз, а не в попередньому розпорядженні, що призвело до затримки виплат. Начальник фінансового управління Світлана Вельгус надала пояснення голові ОТГ Олександру Амонсу та усім членам бюджетної комісії, що така ситуація склалась у зв’язку з тим, що лише 30 січня було розблоковано рахунки.  Тож першочергово профінансовані нагальні питання – зарплата  та енергоносії.

Розглянуто питання про забезпечення харчування територіального центру соціального обслуговування, а саме – медико-соціальних відділень. Директор терцентру Василь Матвійчук поінформував, що виникла проблема з харчуванням у медико-соціальному відділенні с. Самгородок у зв’язку з відсутністю субвенції від Михайлинської сільської ради. В ході обговорення було зазначено, що недофінансування найближчим часом призведе до скорочення ліжкомісць та штатної чисельності працівників. Питання про передачу субвенцію буде розглядатись на сесії Михайлинської сільської ради, яка запланована до 15 лютого. Тож дана ситуація буде доведена до відома депутатів, які і прийматимуть рішення. Варто зазначити, що у 2017 році 40 жителів Михайлинської територіальної громади скористались послугами Самгородоцького медико-соціального відділення.

Члени бюджетної комісії взяли до уваги висновок департаменту фінансів Вінницької обласної державної адміністрації за результатами перевірки складання та затвердження показників районного бюджету на 2018 рік. Зокрема, основне зауваження стосувалось задекларованої нестачі коштів у розмірі близько 17 млн. грн. на виплату заробітної плати по закладах охорони здоров’яу 2018 році зумовлене тим, що не була вчасно передана державна субвенція з бюджету м. Козятина. Однак, по мірі надходження коштів дана сума буде зменшуватись.

Заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк поінформував щодо делегування представників Козятинського району до Госпітальної ради Північного госпітального округу Вінницької області. До районної ради надійшли листи від райдержадміністрації та Козятинської ЦРЛ за підсумками зборів трудового колективу із запропонованими кандидатурами для затвердження на сесії районної ради. Комісією рекомендовано винести дане питання на розгляд профільної комісії, Президії та сесії.

На завершення члени бюджетної комісії розглянули план роботи районної ради на 2018 рік.

                                                      

                                                      

                                                      

                                                        

 

 

 

 

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація