Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку

9 березня 2016 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку, яку провела голова комісії Аліна Діденко.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови Анатолій Задорожнюк, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров, начальник фінансового управління РДА Світлана Вельгус, начальник відділу культури та туризму В. Воронов, начальник управління регіонального розвиткуРДА О. Дейнека,представники установ, служб та організацій району.

Під час засідання депутати схвалили порядок денний 4 сесії, до якого включено 49 питань та опрацювали запропоновані проекти рішень.

Було розглянуто питання про внесення змін до Регламенту роботи районної ради та до Положення про лічильну комісію Козятинської районної ради, що стосуються поіменного голосування, виконання програми економічного і соціального розвитку району за 2015 рік, затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету за 2015 рік, про оптимізацію мережі закладів культури району, про закріплення депутатів районної ради 7 скликання за виборчими округами та інші.

Комісією погоджено розпорядження голови райдержадміністрації №61 від 03.03.2016 р. «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік», а також направлено вільний залишок бюджетних коштів по районному бюджету, який утворився станом на 01.01.2016 на проведення низки видатків.

 Члени комісії розглянули ряд питання щодо затвердження та продовження районних програм та внесення змін до них. Частину з них було схвалено, а частину рекомендовано доопрацювати до засідання президії районної ради. 

                                                               

                                                              

                                                              

                                                              

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація