Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету

4 лютого відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку. Участь у засіданні взяв голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, начальник фінуправління Світлана Вельгус.

Члени бюджетної комісії погодили розпорядження заступника голови райдержадміністрації №25 від 3 лютого 2020 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік».

В розпорядження №25 на загальну суму  2 473 976 грн. включено субвенції з бюджетів сільських рад на надання послуг медико-соціальним відділенням в с.Самгородок; на забезпечення діяльності соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; на надання первинної медичної допомоги населенню та на розвиток архівної справи.

Обговорення виникло по питанню передачі коштів від Пузирківської сільської ради для надання первинної медичної допомоги. Голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив, що дані кошти потрібно врахувати в районному бюджеті для того, щоб не було затримок із виплатою заробітної плати працівникам ФАПу.              

     

 

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація