Відбулось засідання Президії

30 березня, перед початком 20 сесії, під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулось засідання Президії районної ради.

Голова ради поінформував членів Президії щодо порядку денного сесії та проектів рішень, а також зазначив, що усі питання попередньо були опрацьовані на засіданнях постійних комісій та рекомендовані для розгляду на сесії.

Голова РДА Олег Оркуша вніс пропозицію зняти з порядку денного питання «Про виключення зі складу Президії  районної ради 7 скликання Шевчука Володимира Андрійовича» або поставити перед блоком земельних питань. Від першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Прохорова надійшла пропозиція виключити з розгляду питання «Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради 7 скликання», яким вносяться зміни до складу постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики.

Голова районної ради дані пропозиції поставив на голосування, однак вони не були підтримані.

В цілому Президія затвердила запропонований порядок денний.

Було розглянуто подання районної асоціації учасників АТО про відзначення  нагрудним знаком «За заслуги перед Козятинщиною» (посмертно) 15 загиблих героїв-земляків за особисту мужність, доблесть, героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та подання колективу ТОВ «Юзефо-Миколаївська АПК» про відзначення нагрудним знаком Босака Олексія Михайловича  за значний соціально-економічний внесок у розвиток району та розбудову цукрового заводу. На підставі позитивних висновків Президії було рекомендовано голові ради нагородити нагрудним знаком «За заслуги перед Козятинщиною» загиблих героїв-земляків та заслуженого виробничника.

Віктор Слободянюк довів до відома присутніх, що з обласного бюджету будуть виділені кошти на фінансування будівництва нової амбулаторії із житлом для лікарів в с. Білопілля, за умови співфінансування з районного бюджету у розмірі  20% від загальної вартості проекту. Тож було погоджено включити дане питання до порядку денного 20 сесії.

Наприкінці засідання Віктор Миколайович зачитав лист, який надійшов від Глуховецької ОТГ щодо передачі із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Козятинського району майна Глуховецької АЗПСМ, ФАПу с. Гурівці, ФП с. Непедівка з існуючими штатними одиницями, матеріальною базою, устаткуванням. Членами Президії було рекомендовано включити дане питання до порядку денного наступної сесії.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація