Відбулось засідання Президії районної ради

1 червня під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулось засідання Президії районної ради.

Під час роботи Президії було обговорено порядок денний 21 позачергової сесії районної ради, яка за словами Віктора Миколайовича, скликана у зв’язку з необхідністю вирішення питань фінансування комунальних закладів Козятинського району.

Першим на сесії заплановано розглянути питання про внесення змін до рішення 18 сесії районної ради 7 скликання від 2  грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» щодо розподілу цільових субвенцій. Також заплановано внесення змін до ряду районних програм.

В ході обговорення перший заступник голови райдержадміністраціїСергій Прохороввніс пропозицію доповнити порядок денний питаннями про затвердження Програми забезпечення виконання Козятинською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2018 рік та Програми інформатизації Електронна Козятинщина на 2018-2020 роки.

Віктор Слободянюк зауважив, що сесія скликається за ініціативи голови районної ради і до порядку денного внесені важливі питання забезпечення функціонування району, а вище згадані програми можуть бути затверджені одночасно з розподілом вільного залишку.

Депутат Олена Іванчук запропонувала перенести розгляд питання про внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на чергову сесію у зв’язку з необхідністю доопрацювання.

Дані пропозиції були поставлені на голосування, але не знайшли підтримки серед присутніх.

Тож на розгляд сесії Президією районної ради було рекомендовано винести 11 питань.

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація