Відбулось засідання Президії районної ради

26 жовтня 2017 року під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулось засідання Президії районної ради.

На засіданні було розглянуто матеріали 17 сесії, яка відбудеться 27 жовтня, а також зміни і доповнення до проектів рішень, запропоновані постійними комісіями районної ради, пропозиції щодо додаткового включення питань до порядку денного сесії.

Віктор Слободянюк доручив голові постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, регламенту, етики, законності та правопорядку, захисту прав людини, взаємодії з органами місцевого самоврядування,  адміністративно-територіального устрою Віктору Барчуку розглянути на засіданні постійної комісії відповідно до п.6 ст.47 та п.6 ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» питання:

- невиконання зобов’язань депутатами районної ради Володимиром Шевчуком та Віктором Савчуком щодо участі в засіданнях сесій, комісій та Президій;

- порушення норм депутатської етики депутатом Віктором Савчуком, який розповсюджує у засобах масової інформації завідомо неправдиву інформацію щодо зацікавленості голови районної ради в перерозподілі земель на території Пляхівської сільської ради. 

Враховуючи, що депутат В. Шевчук був присутній лише на 1 засіданні Президії 7 скликання, до порядку денного сесії внесено проект рішення про його виключення зі складу Президії.

Членами Президії підтримано рішення постійних комісій, що голова райдержадміністрації все-таки має поінформувати депутатів та громадськість про виконання повноважень, делегованих райдержадміністрації районною радою.

Було також звернуто увагу на те, що повторно внесено на затвердження відділом Держгеокадастру три технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться на території Махаринецької, Переможнянської, Миколаївської сільських рад.

Тож у підсумку на розгляд 17 сесії виноситься 49 питань.

Також було розглянуто заяви учасників АТО та членів їх сімей  про виділення одноразової матеріальної допомоги, допомоги на лікування та вирішення соціально-побутових питань, згідно затвердженої Комплексної  програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – жителів Козятинського району. Членами Президії погоджено виділення 28 тис. грн. 

                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація