Відбулось засідання Президії та бюджетної комісії

17 грудня за участі заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка та голови районної державної адміністрації Юрія Слабчука відбулось засідання Президії районної ради та постійної комісії з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку.

Члени Президії погодили порядок денний 25 позачергової сесії, до якого включено 3 питання. Зокрема, на позачерговому сесійному засіданні планується внесення змін до районних програм, а також до рішення 18 сесії 7 скликання «Про районний бюджет на 2018 рік».

Члени бюджетної комісії погодили розпорядження голови райдержадміністрації №329 від 14 грудня 2018 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

За словами начальника фінуправління Світлани Вельгус розпорядженням на загальну суму 2 млн. 726 тис.грн. враховано кошти:

- з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню – 2 млн.709 тис.грн.;

- з обласного бюджету на здійснення компенсаційної виплати на навчання учасників АТО та їх дітей – 32557 грн.

З метою успішного завершення року та виплати заробітної плати до розпорядження також включено перерозподіл коштів в межах одного розпорядника.

Світлана Вельгус  повідомила, що фінуправління опрацьовує  договори сільських рад на передачу субвенцій районному бюджету на утримання ФАПів. Тому  на позачерговій сесії дані субвенції будуть запропоновані з голосу для їх врахування.

На завершення депутати розподілили залишок коштів депутатського фонду, які не були використані депутатами районної ради.

                              

                              

                             

                              

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація