Відбулось засідання Президії

22 грудня під керівництвом голови районної ради Віктора Слободянюка відбулось засідання Президії районної ради.

Голова районної ради поінформував членів Президії щодо порядку денного 18 позачергової сесії та проектів рішень, а також зазначив, що усі питання попередньо були опрацьовані на засіданнях постійних комісій та рекомендовані для розгляду на сесії.

Віктор Миколайович детальніше зупинився на проекті рішення «Про районний бюджет на 2018 рік» та озвучив пропозиції районної ради до нього, які напередодні були схвалені бюджетною комісією.

В цілому Президія затвердила запропонований порядок денний із 16 питань.

Однак, наприкінці засідання перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров, який був відсутнім під час погодження Президією порядку денного вніс пропозицію виключити з розгляду питання «Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради 7 скликання», яким вносяться зміни до складу постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту та молодіжної політики.

Голова районної ради дану пропозицію поставив на голосування, однак вона не знайшла підтримки серед членів Президії. На що член Президії Аліна Діденко ультимативно заявила, що фракція Радикальної партії  приймати участі в голосуванні не буде.

                                            

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація