Відбулося засідання оргкомітету з підготовки заходів по відзначенню Дня працівників сільського господарства

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Сьогодні, 8 листопада, відбулося засідання оргкомітету з питання підготовки та проведення у районі урочисто-святкових заходів до Дня працівника сільського господарства, який відзначається в Україні щорічно у третю неділю листопада.

Участь у засіданні взяв голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, голова Ради сільгоспвиробників Козятинського району Микола Мельник, начальник управління регіонального розвитку Олена Дейнека, сільгоспвиробники.

Присутніми розглянуто питання місця проведення святкових заходів, нагородження, уточнення організаційних та підготовчих питань, визначено відповідальних осіб. Особливий наголос під час засідання було зроблено на відзначенні кращих працівників сільськогосподарської галузі.

Проведення урочистостей заплановано на 15 листопада 2017 року, у переддень свята, о10:00 год. в актовій залі райдержадміністрації на ІІІ поверсі.

                

                  

                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація