Відбувся футбольний турнір, присвячений пам’яті Олександра Чорного

На міському стадіоні «Локомотив» 1 липня пройшов 3-ій футбольний турнір, присвячений пам’яті тренера Козятинської ДЮСШ Олександра Володимировича Чорного.

О. Чорний був видатним тренером, педагогом, людиною з великою літери, який виховав не одне покоління футболістів та спортсменів. Він щиро вболівав за своїх юних вихованців, віддавав їм весь свій вільний час, навчав футбольному мистецтву та виховував справжні людські якості. Олександр Володимирович пішов з життя у 2006 році. Багато чого не встиг реалізувати, але залишив після себе великі здобутки. Пам’ять про нього житиме у серцях його вихованців та послідовників.

 

Перед початком турніру відбулася урочиста церемонія відкриття. У ній взяли участь голова Козятинської районної ради та районної федерації футболу - Віктор Слободянюк, його помічник, ветеран спорту - Ігор Джус, заступник голови Козятинської районної федерації футболу, вихованець О. Чорного, засновник турніру - Петро Міськов, начальник відділу з питань фізкультури і спорту Козятинської міської ради – Павло Луцюк, завідуючий сектором молоді та спорту райдержадміністрації – Валерій Швець, директор стадіону – Сергій Стецюк, головний суддя – Леонід Трончук.

В. Слободянюк у своїй промові поділився спогадами про видатного тренера, який весь свій час присвячував вихованню юних футболістів та побажав учасникам турніру лише перемог у спорті та на життєвих дорогах.

П. Міськов наголосив, що справа, якою займався О. Чорний – невмируща, оскільки багато його вихованців продовжують займатись футболом, тренеруючи вже свої команди. Подякував керівництву району за розуміння та підтримку в організації турніру.

Світлу пам’ять Олександра Чорного усі присутні вшанували хвилиною мовчання.

 

У турнірі змагалися юні футболісти 2005 – 2006 р. н.  в складі 4 команд. Отож в результаті боротьби та за підсумками турніру четверте місце посіла команда «Агро-Поділля» (с. Перемога Козятинського р-ну), третє – РДЮСШ «Колос - Промінь» (с. Глухівці, Козятинський р-н), друге – команда «Чемпіон» (м. Київ). Переможцем турніру стала команда з м. Козятина «Козятинські Леви».

Кращими гравцями в командах визнані: Денис Бідник – гравець «Агро-Поділля», Руслан Король – РДЮСШ«Колос - Промінь», Олійник Іван – «Чемпіон», Тарас Дмитрук – «Козятинські Леви».

Кращий воротар – Ігор Леонтюк з команди «Агро-Поділля», кращий захисник - Тимофій Стрильчук з «Чемпіона» та кращі бомбардири Вадим Наліжитий з команди «Козятинські Леви» та Богдан Безнощук – РДЮСШ «Колос  - Промінь», які забили по 7 м’ячів.

Учасників турніру нагороджено грамотами та кубками.

                                        

                                          

                                        

                                        

                                          

                                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація