Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Козятинської ЦБС

20 червня відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Козятинська централізована бібліотечна система».

Участь у засіданні взяв заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк.

На початку голова конкурсної комісії – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Володимир Воронов зачитав правила проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади.

У конкурсі взяла участь Мочарська Анна Клавдіївна, яка працює в бібліотечній системі понад 30 років. 9 років обіймала посаду методиста Центральної районної бібліотеки, а з березня місяця поточного року виконувала обов’язки директора Козятинської ЦБС.

Анна Клавдіїівна презентувала комісії свої професійні та особистісні якості та озвучила проект розвитку Козятинської ЦБС на наступні 5 років.

Конкурсна комісія на підставі результатів голосування, вирішила вважати Мочарську А.К. обраною за конкурсним відбором на посаду директора Козятинської централізованої бібліотечної системи на контрактній основі строком на 5 років.

Питання затвердження кандидатури, обраної за результатами рішення конкурсної комісії на посаду директора комунального закладу буде винесено на розгляд чергової сесії районної ради.

В рамках засідання член конкурсної комісії, президент громадської організації «Асоціація бібліотек Вінниччини» Наталія Морозова надала рекомендації та пропозиції щодо роботи та перспектив розвитку бібліотечних установ та закладів культури Козятинського району.

                                  

                                        

                                

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація