Відбувся районний конкурс «Повір у себе і в тебе повірять інші»

Сьогодні, 20 серпня, відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю творчості дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе і в тебе повірять інші», який має на меті сприяння самовизначенню і самореалізації, адаптації та психологічній реабілітації дітей та молоді з особливими потребами, інтеграції їх у суспільство. Організатором конкурсу є Козятинський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 9 дітей та підлітків з різних куточків Козятинщини, які представили виставку чудових робіт з бісеру, вишивки, виробів з паперу, витворів образотворчого мистецтва, квілінгу, випалювання на дереві та ін. Кожен твір – це спроба проявити себе та відтворити власний світ.

Також діти мали змогу ознайомитись із майстер – класом по виготовленню мила, який проводила Юлія Звєрєва.

До складу конкурсного журі увійшли директор Козятинського РЦ СССДМ Ігор Гасюк, помічник голови районної ради Ігор Джус, керуючий апаратом райдержадміністрації Юрій Студоляк. Поважному журі було нелегко, адже вони мали обрати кращі роботи з кращих та визначити трьох лауреатів, які представлятимуть Козятинський район на обласному етапі фестивалю «Повір у себе», що відбудеться 1 жовтня.

У своєму вітальному слові Ігор Джус привітав всіх учасників конкурсу, подякував за гарні роботи та побажав вірити у свої сили, ніколи не зупинятись на досягнутому та розвивати свої здібності.

Отож, згідно одноголосного рішення лауреатами районного конкурсу стали Марусич Олег (с. Козятин), Новіцька Каріна (смт.Глухівці) і Заверуха Євген (с.Козятин).

Наприкінці заходу всі учасники конкурсу отримали від представників районної влади та народного депутата України Петра Юрчишина призи та солодкі подарунки.

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                    

                 

                 

                 

                 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація