Відбувся семінар-нарада щодо змін у законодавстві з питань оплати праці та зайнятості населення

7 січня 2017 року у залі для засідань  було проведено семінар-нараду на тему: «Внесення змін до законодавчих актів, що регулюють відносини у сфері господарської діяльності щодо оплати праці та зайнятості населення, які набрали чинності з 1 січня 2017 року».

Захід відбувся під головуванням першого заступника начальника управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Боковця та за участі заступника начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентини Партій, керівників підприємств, установ, організацій, суб'єктів підприємницької діяльності, бухгалтерів сільських, селищних рад.

Фахівцями Держпраці було роз’яснено суть змін та їх значимість для розвитку національної економіки, створення робочих місць, отримання людьми гідної заробітної плати, сплати чесних податків до бюджету і перерозподіл цих податків для підвищення соціальних стандартів.

Під час семінару-наради спеціалісти Держпраці надали присутнім роз’яснення з багатьох питань, зокрема: щодо індексації, шкідливих умов праці, декретних, відпускних, про дорахування інвалідам, доплату за результатами атестації робочих місць із шкідливими умовами праці та ін.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація