Відбувся схід села в Зозулинцях

Традиційно, починаючи з січня місяця в населених пунктах Козятинщини відбуваються загальні збори громадян. 18 лютого було проведено схід села в Зозулинцях. З громадою спілкувалися народний депутат Петро Юрчишин, помічник голови районної ради Ігор Джус, голова райдержадміністрації Олег Оркуша, начальник Козятинського відділення поліції Олег Швець. На сході села були присутні активні громадяни територіальної громади, яким не байдужа доля села, члени виконкому, депутати сільської ради, а також керівник сільгосппідприємства  - директор СТОВ «Хлібороб» Микола Сеніченко.

Сценарій сходу був типовий: заслухано звіт сільського голови Олександра Максимчука про проведену роботу у 2016 році, використання коштів сільського бюджету, окреслено проблемні питання. Також сільський голова розповів жителям села про плани діяльності на 2017 рік та пріоритетні напрямки роботи, а саме: проведення ремонту доріг, вуличного освітлення та будівництво дитячого майданчика на території школи.

Жителі села Зозулинці взяли активну участь в обговоренні. Цікавились питаннями дотримання температурного порогу в навчальному закладі, розширення дошкільного відділення, заготівлі молока, децентралізації.

 Активно обговорювалось і питання автомобільного сполучення. На початку року численні скарги від громадян надходили щодо незадовільного транспортного забезпечення на даному маршруті та неналежного виконання перевізником своїх зобов’язань. Тож на даний час угоду з ним розірвано та укладено тимчасові угоди з іншими перевізниками до проведення конкурсу.

На сході села багато питань ставилося до Петра Юрчишина, який надавав свої роз’яснення, пропонував варіанти вирішення тієї чи іншої проблеми. Петро Васильович ознайомив громаду зі своєю депутатською діяльністю на окрузі та законодавчою діяльністю у парламенті, розповів про реформування різних галузей держави.

В рамках заходу відбулось нагородження кращих представників громади-фахівців, поважних мешканців, учасників АТО, волонтерів. Їмбуло вручено нагороди за активність та самовіддачу.Також відзначено кращу вулицю та кращу садибу.

               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація