Відбувся виїзний прийом громадян головою районної ради

12 січня голова районної ради Віктор Слободянюк провів виїзний прийом громадян на території Бродецької селищної ради за участю начальників управлінь, відділів адміністрації, сільського голови Ярослава Лопатюка та начальника управління Держгеокадастру у Козятинському районі Ірини Репало.

В ході прийому місцевими жителями піднімалось питання збереження майна Бродецького цукрового заводу, колись одного з найкращих цукрових підприємств нашого району, яке зараз не функціонує. Людей хвилює загроза того, що теперішні власники можуть просто порізати завод на метал. Голова районної ради зазначив, що лише спільними зусиллями вдалося не допустити такого розвитку подій, наголосивши, що дане питання потребує вирішення та конструктивних і рішучих заходів. В даний час триває судова тяжба.

З проблемою надання неякісних послуг Козятинськими ЕМ ПАТ Вінницяобленерго на вулиці Перемоги та Білляр звернувся Черниш Василь Петрович.  Віктор Миколайович розпорядився направити лист до вищезгаданої структурної одиниці, вивчити ситуацію та привести у норму показники електричної постужності.

                                                       

Під час прийому обговорювались земельні питання. Голова ради ще раз чітко визначив свою позицію стосовно ефективного використання земель, наголосивши на обов’язковості погодження сільськими та селищними радами виділення земельних ділянок на території району.

Також місцевих жителів хвилює питання відкриття аптеки у селищі Бродецьке, адже зараз за ліками доводиться їздити в Бердичів або в с. Комсомольське. А особливо при екстрених ситуаціях, коли терміново потрібно придбати необхідний препарат, це створює значні незручності та загрозу здоров’ю. Віктор Миколайович погодився, що аптека є просто необхідною та взяв вирішення даного питання під особистий контроль, обговоривши з головним лікарем ЦПМСД Олександром Дземою можливість відкриття аптечного пункту в приміщенні амбулаторії сімейної практики та медицини. 

                                                   

    Колишній сільський голова Побережник Тадеуш Петрович підняв тему адміністративно-територіальної реформи та децентралізації, висловивши занепокоєння, що разом із обіцяним позитивом у випадку розділення Козятинського району згідно перспективного плану формування територій громад лише на 4 територіальних громади багато сіл просто занепадуть. Також постає проблема доїзду та транспортного сполучення. Особливо людям похилого віку буде важко добратися з віддаленого від центру населеного пункту. 

                                                              

   По кожному з заслуханих питань головою районної ради надано відповідні доручення відповідальним особам та службам району. Питання перебувають під особистим контролем керівника.

   Після закінчення прийому Віктор Миколайович відвідав об’єкти соціальної сфери селища Бродецьке – школу, будинок культури та амбулаторію.

                                                             

                                                             

                                                             

                                                            

                                                              

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація