Відбувся XIII районний конкурс читців «Без України не було б Тараса!»

27 лютого в Центральній районній бібліотеці відбувся XIII районний конкурс читців «Без України не було б Тараса!»
Усі бажаючі мали змогу причаститися шевченковим пророчим та вічним словом, вшанувати пам’ять геніального поета, щоби серцем відчути його невмируще слово, виказати велику повагу і незміну любов до світоча національної, української літератури, великого поета і співця нашого народу, українського пророка - Тараса Григоровича Шевченка.
Конкурсну програму учасника складали два твори : твір Тараса Шевченка та твір сучасного українського автора патріотичного спрямування.
У конкурсі взяли участь 21 учасник, та поза конкурсом 5-річна Оксана Лень з села Широка Гребля, прочитала твір Т.Шевченка.
Розпочинали конкурсну програму читці вікової категорії від 7 до 13 років, в якому вибороли призові місця : Гороф'янюк Ірина с. Пузирки -І місце , БілецькийМаксим с.Пузирки–ІІ місце, Мусійчук Захар с.Вернигородок– ІІ місце, Ткачук Ангеліна с.Панасівка–ІІ місце та Долюк Олександр с.Гурівці - ІІІ місце, Хроменкова Тетяна с.Гурівці - ІІІ місце, Пасічнюк Яна та Поліщку Ярослава с.Самгородок – ІІІ місце.У віковій категорії з 14 до 18 років перемогу одержали : Кривенька Каріна с.Держанівка – І місце, Харчук Анастасія с.Пузирки– ІІ місце та Тучак Юлія с.Вернигородок – ІІІ місце. У віковій категорії від 18 і старші, перемогу здобули Поліщук Валентимна с.Махнівка – І місце та Ляміна Ольга м.Козятин також - І місце.
Поезія Тараса Шевченка є своєрідним проголошенням літературної, мовної та інтелектуальної незалежності українців.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація