Відбувся XV районний конкурс читців «Без України не було б Тараса»

23 лютого, в юнацькій залі центральної районної бібліотеки пройшов XV районний конкурс читців «Без України не було б Тараса». До участі в конкурсі було заявлено 20 учасників гуртків художнього читання закладів клубного типу Козятинського району, які змагалися у вікових категоріях : від 9 до 14 років та з 14 до 18 років. Кожен учасник обов’язково читав твір Т.Г.Шевченка та твір сучасного автора патріотичного спрямування. Оцінювали та визначали переможців журі: директор Козятинської ЦБС Дячук Т.В., директор РБК Мар’янчик Т.О., методист РБК Лавренюк І.О, завідуюча районною дитячою бібліотекою Фещук Л.Л., бібліотекар відділу обслуговування юнацтва Науменко С. Л. 
На розгляд членів журі, було представлено три літературні композиції за творами Т.Г.Шевченка від учасників Глуховецького і Самгородоцького СБК та Білопільського СК. Голова журі, Тетяна Дячук, відмітила високий рівень підготовки юних читців та професіоналізм виконання літературних композицій.
У віковій категорії від 9 до14 років беззаперечну перемогу отримала Крістіна Рибак (12 р.) з Махнівського СК, яка вже багато років приймає участь у конкурсі. Другі місця розділили між собою Білецький Максим (9 р.) – Пузирківський БК та Понєжин Володимир (13 р.) з Гуровецького БК. Почесні треті місця – у Хроменкової Тетяни (11 р.) – Гурівецький БК та Анжуловської Ілони (11 р.) з Непедівського СК.
Вікова категорія від 14 до 18 років має своїх переможців. Перше місце за Бродовою Софією (17 р.) – Махаринецький СБК, друге місце у Каськевич Ольги (14 р.) з Пузирківського БК, третє місце отримала Кривенька Карина (15 р.) з Держанівського СК. 
За виконання літературно-музичних композицій перемогу отримав Самгородоцький СБК – літературно-музична композиція «Петрусь» Т.Г.Шевченка. Друге місце за виконання літературної композиції «Доля» посіли учасники Глуховецького БК. 
Всі учасники отримали подяки за участь у конкурсі.

                                              

                                              

                                              

                                              

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація