Виділено матеріальну допомогу жителям району, які потребують дороговартісного лікування

На сьогоднішній день серед населення, на жаль, все частіше зустрічаються захворювання, що потребують високоспеціалізованої медичної допомоги, використання унікальних медичних технологій, винятково складних методів діагностики, специфічного високозатратного лікування. Здебільшого таке дороговартісне лікування не під силу мешканцям району.

На засіданні 12 сесії районної ради було прийнято цільову програму підтримки населення Козятинського району „Надія” на 2017-2020 роки, яка передбачає допомогу у вирішенні невідкладних питань медичного обслуговування громадян, які перебувають ускладних  життєвих  обставинах та потребують дороговартісного лікування.

19 травня під керівництвом голови районної  ради Віктора Слободянюка відбулось засідання  постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, роботи з ветеранами, військовослужбовцями. На розгляд комісії було винесено 18 заяв громадян щодо виділення коштів на лікування, за якими прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги на загальну суму 152 тис. грн.

                                                      

Загалом в рамках програми «Надія» з початку року розглянуто 28 заяв та виділено 260 тис. грн. для дороговартісного  лікування жителів району.

На сьогоднішній день кошти по даній програмі вичерпано, однак питання її дофінансування буде винесено на чергову сесію районної ради.

Також на засіданні комісії було обговорено питання співфінансування районної лікарні з міського бюджету. Незважаючи на те, що нещодавно на сесії міської ради було виділено 3 млн грн. на ремонт, закупівлю обладнання та оплату комунальних послуг, кошти до цього часу не передано.

В свою чергу, активно освоюються 5 млн. грн., які були виділені районною владою для проведення поточних та капітальних ремонтів у ЦРЛ та на покращення матеріально-технічної бази. 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація