Відкрито дошкільне відділення Переможнянського ЗНВК - «Казка»

9 вересня в с. Перемога відбулось чудове свято – урочисте відриття дошкільного відділення Переможнянського ЗНВК І-ІІІ ст. – «Казка». Цієї події місцеві жителі чекали довгий час з нетерпінням. І дуже приємно, що у складний для країни час в районі зберігається позитивна тенденція по розширенню мережі дошкільних закладів.

Розділити радість з мешканцями села прибули заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Аліна Діденко, голова ради профспілки працівників освіти і науки Олена Старушок, сільський голова Майя Поліщук, приватний підприємець, виконавець будівельних робіт Валентин Пінчук, а також представники господарств, що надали спонсорську допомогу.

                                                                        

Перед початком офіційної частини відкриття було покладено квіти до меморіалу пам’яті офіцерам ЗСУ Маслюку-Чорноусу Володимиру та Лобжину Олександру, який нещодавно було відкрито на території школи.

                                                                         

Біля святково прикрашеного входу до дитячого садочка зібралися батьки, учнівський та педагогічний колектив школи, дошкільнята, які вперше переступлять поріг нового закладу.

У своєму зверненні до присутніх заступникголови районної ради Анатолій Задорожнюк від імені голови районної ради, депутатського корпусу привітав усіх присутніх із відкриттям дитячого садочку: «Це велика подія для села. Відрадно, що відтепер дітки зможуть на місці отримувати дошкільну освіту, яка є першою сходинкою до здобуття якісних знань». Побажав здоров’я добра, миру, злагоди, успіхів, а закладу – процвітання та вручив директору школи Ядвізі Вовк сертифікат на одержання меблів для ігрової кімнати дошкільного відділення Переможнянського ЗНВК.

                                                            

Аліна Діденко зазначила, що відкриття дитячого садочку дозволило зберегти місцеву школу, подякувала усім, хто долучився до відкриття «Казки» та зазначила, що оснащення комплексу буде лише покращуватись. Аліна Анатоліївна нагородила Грамотою відділу освіти РДА за вагомий внесок в підготовку навчального закладу до нового навчального року та відкриття дошкільного відділення директора – Ядвігу Вовк.

                                                            

Голова сільської ради Майя Поліщук у своєму виступі привітала дітей, батьків та гостей зі знаменною подією в житті села, а також зазначила, що нинішнім урочистостям передувала довга і кропітка праця багатьох людей.

                                                           

Ядвіга Пилипівна вручила подяки за допомогу у відкритті садочка благодійникам, виконавцям робіт, працівникам школи.

        

Піснями, віршами та танцями дякували дітки усім, хто доклав зусиль для того, щоб садочок зміг відчинити свої двері.

                                                              

Право перерізати стрічку було надано Анатолію Задорожнюку, Аліні Діденко та Ядвізі Вовк що ознаменувало відкриття нового дитячого садочка, розрахованого на 25 діток. Після цього усі присутні були запрошені на екскурсію до закладу.

                                                              

               

                                                         

 

 

 

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація