Відкриття агентських пунктів на місцях

Надання якісних та розгорнутих послуг з питань пенсійного забезпечення та максимальне наближення до населення є пріоритетними у роботі Пенсійного Фонду України. 
Задля поліпшення якості обслуговування громадян на протязі червня-липня 2017року Козятинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Вінницької області було створено три агентських пункти обслуговування громадян з надання пенсійних послуг на місцях.

Зокрема:
1. 16 червня 2017 року в с. Білопілля на Козятинщині розпочав свою роботу агентський пункт з обслуговування громадян. Скористатится послугами агентського пункту зможуть пенсіонери, громадяни з числа мешканців сіл Білопілля, Кашперівка, Селище та прилеглих сіл- 2710чол. та пенсіонерів-891чол.
Прийом громадян : першого та третього вівторка кожного місяця з 9-00 до 12-00 в приміщенні Білопільської сільської ради.

2. 5-го липня 2017 року в с. Іванів Калинівського району розпочав свою роботу другий агентський пункт з обслуговування громадян Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області. Скористатится послугами агентського пункту зможуть громадяни з числа мешканців громади с.Іванів та прилеглих 
сіл- 5140 чол, та пенсіонерів-1290чол.

Прийом громадян : першої та третьої середи кожного місяця з 9-00 до 12-00 в приміщенні Іванівської сільської ради Калинівського району.

3. 25 липня 2017 року в смт. Глухівці на Козятинщині розпочав свою роботу третій агентський пункт з обслуговування громадян Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області. Скористатится послугами агентського пункту зможуть пенсіонери, громадяни з числа мешканців смт.Глухівці, та прилеглих сіл- 3772чол. та пенсіонерів -1172чол.
Прийом громадян: кожного другого та четвертого вівторка місяця з 9-00 до 12-00 в приміщенні Глухівецької селищної ради.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація