Відповіді на питання щодо соціального та медичного захисту отримали учасники АТО та їхні сім’ї в Махнівці

Робоча група за участі заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка та голови райдержадміністрації Олега Оркуши провела виїзний прийом у Махнівській сільській раді.

Учасники бойових дій мали можливість отримати відповіді на нагальні та актуальні питання.

Начальник відділу правової інформації та консультацій Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Віта Мамчур повідомила, що ветерани війни (у тому числі учасники АТО), члени сімей загиблих в антитерористичній операцій можуть звернутись до центру та отримати кваліфіковану юридичну допомогу, навіть представництво у суді, якщо існує така потреба.

Заступник начальника управління соцзахисту Інна Ольбішевська проінформувала присутніх з питань безкоштовного курортно-санаторного лікування, отриманню пільг по опаленню та на енергоносії. У разі відсутності показань по хворобі є можливість скористатися путівкою до санаторію з метою психологічної реабілітації.

Заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк надав роз’яснення щодо питань працевлаштування. Учасники бойових дій,  які після повернення із зони АТО мають труднощі у працевлаштуванні, мають без зволікань звернутись до центру зайнятості, де зможуть протягом року отримувати матеріальну допомогу по безробіттю (рахуючи з дня звільнення). Також матимуть можливість по державній програмі пройти безкоштовне перенавчання.

                                                             

                                                             

                                                            

 

 

 

 

 

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація